Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Projekty

Nový most je spíše jen jako takové spestření jízdy v autě. Na mostu najdete lampy, oboustraný chodník, a mnoho dalších věcí. Upozorňuji že most je zatím ve velmi raném stádiu vývoje!

Plánuje se přidat do krajiny vlak, do kterého by nastupovali a vystupovali pasažéři. A to nejdůležitější, byl by říditelný!

Upozorňuji že fotky jsou zatím z testování jestli při řízení se bude model pohybovat po trati ;)

Metro by mělo vést po celém městě. Funkční bude Nadzemka tak i podzemka. Metro bude mít zastávky kde nadzemka nemá.
1.3.2014 - Metro má nyní takovouto podobu. Nahoře jsou záhonky, vstup a dokonce i kanály. Dole zase ve vestibulu jsou sloupy se světly a přichodová cesta k dráze je zatím ve výstavbě.

 

 

Máme tady již asi 3 týdny starou novinku o nadchodu v Central Island. Je to spíš takové vylepšení než nějaký pořádný přídavek ale hned to tu křižovatku zlepší. Můžete jít nahoru a porozhlédnout se po okolí. Autor modelu je Neutral.

 

Již zhruba 2 týdny pracujeme s neutrálem na reálné kopii autobusového nádraží které je v Budapešti. Ve hře nádraží sídlí v hobokenu naproti stadionu. Okolí i nádraží se postupně vyvíjí a dnes vypadá zhruba takto. Ale zatim to neni finální podoba. Model autobusového nádraží je hotov zhruba z 60% a konečný model by mohly být již koncem týdne. Autor modelu je Neutral

 Obrázky z vývoje

 

Originální fotky zastávky
Dodám později
 

TOPlist