Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Download

Autoři - Neutral & PinkShit

Popis - Ikarus je vyhlášenou značkou pro výrobu autobusů. I když se může zdát, že modifikace se bude zabývat pouze autobusy Ikarus, není tomu tak. Najdete zde spoustu autobusů značky Ikarus, ale také různá auta značky Fiat, Škoda, Wartburg, Lada a dokonce i klasický Velorex. Tyto všechny modely jsou skvěle propracované a vypadají naprosto dokonale. Samozřejmě nesmí chybět i nové tramvaje a metro. Ikarus Mod se snaží navodit atmosféru 70. let v Budapešti, prozatím jsou kompletně zpracovány části Little Italy a Works Quater. V Little Italy si můžete všimnout nových budov hned za parkovištěm. Město je také doplněno o nové telefonní budky, lampy, benzínové pumpy, tramvajové a autobusové zastávky. Ovšem autobusové zastávky zde nejsou jen na okrasu. Všichni si určitě všimnete, že na mapě jsou autobusové zastávky zaznačeny v částech Little Italy a Works Quater, kde je celá trasa dokončená. Dále postřehnete, že vás šipka vede do New Arku do garáží, kde si osedláte Ikarus a můžete si vydat jezdit. Vždy na každé zastávce zastavíte (musíte zastavit vyloženě u ní) a stisknete pravý Shift, nastoupí lidé nebo vystoupí. Klávesami E a Num0 si můžete zapínat blinkry. Postupně jezděte po všech zastávkách, občas to chce trpělivost najít to správné místo k zastavení. Nezapomínejte vždy zavřít dveře, jinak vás hra nenavede k další zastávce. Jakmile zastavíte u poslední zastávky a vystoupí poslední cestující, dostanete finanční odměnu. Tato novinka funguje pouze s autobusem z garáže, tudíž nesmí být ukradený. Pochopitelně nesmí chybět nové HUD panely, nějaké zvuky a také nové menu. (Z webu mafia.scorpions.cz/clanek/mody-ikarus-mod-1-0-2-0)

imageimage
 
 
 

 

 

 

Autoři - Neutral & PinkShit

Popis - Nová verze modifikace Ikarus přináší několik zásadních věcí a to velmi povedených. Většina modelů aut a celkově město bylo různě doladěno, ale to jsou pouhé detaily. Hlavními novinkami jsou tři věci. Jako první je zde nová trasa pro řidiče autobusu a to na Central Islandu. V garáži v New Arku nyní oslovíte muže stojícího u zdi a vyberete si trasu pro vaši jízdu. Potom nasednete do autobusu a můžete jet směle vydělávat. Další povedenou inovací je metro, které vlastně ale není ani tak metro, jako upravená nadzemka. Jedná se totiž o klasickou nadzemku, ale koleje jsou kryté a samotné nástupiště působí jako skutečné metro! Vše je skvěle zpracováno, takže při přesunu po městě máte vážně pocit, jako byste jeli v metru. Poslední třetí zásadní inovací jsou paneláky v Little Italy a na spodním cípu Central Islandu. Do jednoho z těchto paneláků můžete vstoupit, a pokud případně využijete výtah a vyjedete do desátého patra, tak ve dveřích na konci chodby vlevo se skrývá byt! V tomto bytě si můžete na chodbě a v koupelně doplnit zdraví, v obývacím pokoji sledovat televizi nebo se v místnosti vedle převléct a na výběr je hned z několika oblečení. V kuchyni si můžete v pohodě zakouřit a opět se vydat na výlet do města. A něco speciálního můžete najít i v krajině, kde si nyní můžete také odjet trasu řidiče a něco vydělat! K ostatním věcem patří i upravené autoencyklopedie a složka Extra v archivu zde není jen tak. Můžete si zde dle sebe upravit danou část jízdy, jestli má mít velikou dohlednost s deštěm nebo bez něj apod. Na závěr stojí zmínit, že přibylo i pár věcí jako výskok z auta, jiné počasí a pár menší blbůstek (viz. readme).  (Z webu mafia.scorpions.cz/clanek/mody-ikarus-mod-1-0-2-0)

imageimage
 
 

 

 

 

 

Autoři - Neutral & PinkShit

Popis -

 

imageimage
 
 

 

 

Pokud se vám nechce stahovat každá část zvlášť tak tady máte kompletní sestavu celého Ikarus Modu v 1 souboru s Patchem 1.2.

image
 

 

TOPlist